ÜRÜNLER - TENFLEX ÜRÜN SİSTEMLERİ

VESMACO - TENFLEX SİSTEM


Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Özel olarak, su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilerek, spor sahaları için de estetik ve ekonomik çözümler sunar.

Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya'dan oluşmaktadır. Açık ve kapalı alan tüm zemİnler için çok amaçlı olarak geliştirilmiş olup ANAS - İtalyan Yol İnşaat Bakım ve Onarım Kurumu - tarafından uygunluğu, kimyasal dayanımı ve antiskid özelliği belgelendirilmiştir.

Tenflex; ticari ve endüstriyel zeminler, bisiklet yolları, helikopter pistleri, site içi yürüyüş yolları, otoparklar, kaldırımlar, kaydırmazlık istenen tüm alanlar, asfaltın yağlara ve bozulmaya karşı korunması, betonun yağlara ve tozumaya karşı dayanıklılığının arttırılmasında rahatlıkla kullanılabilir.
Spor Sahaları Alt ve Üst Yapı İnşaatı
Spor Sahaları Akrilik Kaplamaları
Spor Sahaları Tartan Kaplamaları
Spor Sahaları Sentetik Çim Kaplamaları
Kapalı Spor Salonları Zemin Kaplamaları
Epoxy Endüstriyel Zemin Kaplamaları
Outdoor Fitness Ekipmanları ve Çocuk Oyun Grupları

© DETA SPORTİF YAPI Tüm Hakları Saklıdır. Son günceleme: 08.07.2012