ÜRÜNLER - TARTAN ZEMİN KAPLAMALARI

DETA BASIC
Siyah Sbr kauçuk esaslı zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif kalınlıklarda özel finişeri ile uygulanır. Üzerine poliüretan veya akrilik spray boya uygulananarak renklendirilir. Açık alan spor sahaları için ekonomik, çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

DETA SINGLE
Epdm esaslı tartan zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif renk ve kalınlıklarda özel finişeri ile uygulanır. Açık alan spor sahaları, çocuk bahçeleri için çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

DETA DOUBLE
Siyah sbr kauçuk esaslı tartan zemin üzerine epdm esaslı tartan zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif kalınlıklarda özel finişeri ile uygulanır. Açık alan spor sahaları, çocuk bahçeleri için çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

DETA AKRİLİK TARTAN
Siyah sbr kauçuk esaslı tartan zemin üzerine renkli sentetik zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif renk ve kalınlıklarda uygulanır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

DETA ANTİSKİD TARTAN
Siyah sbr kauçuk esaslı tartan zemin üzerine renkli antiskid sentetik zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif renk ve kalınlıklarda uygulanır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

DETA SALON
Siyah sbr kauçuk esaslı tartan zemin üzerine renkli poliüretan sentetik zemin kaplamasıdır. Beton veya asfalt zemin üzerine muhtelif renk ve kalınlıklarda uygulanır. Kapalı alan spor sahaları için çok amaçlı tartan zemin kaplamasıdır.

Sportif Tartan Zemin Uygulamaları Çocuk Bahçeleri Tartan Zemin Uygulamaları


Ana EPDM Granül Reklerimiz
Spor Sahaları Alt ve Üst Yapı İnşaatı
Spor Sahaları Akrilik Kaplamaları
Spor Sahaları Tartan Kaplamaları
Spor Sahaları Sentetik Çim Kaplamaları
Kapalı Spor Salonları Zemin Kaplamaları
Epoxy Endüstriyel Zemin Kaplamaları
Outdoor Fitness Ekipmanları ve Çocuk Oyun Grupları

© DETA SPORTİF YAPI Tüm Hakları Saklıdır. Son günceleme: 08.07.2012