SPOR SAHALARI AKRİLİK ZEMİN KAPLAMALARI

SPORTİF ve GENEL AMAÇLI AKRİLİK ZEMİN KAPLAMALARI
2005 yılında ; 1966’dan beri sentetik kaplama ve boyalarda İtalyanın lider firması İtalyan Vesmaco ile antlaşma yaparak ürünlerin, Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörü ve uygulama firması olmuştur.

Deta Sportif Yapı'nın kullandığı akrilik zemin kaplama sistemleri, gerek sportif gerekse genel kullanım için tasarlanan yüzeylere, garantili ve kaliteli çözümler getirir.

DURFLEX SPORTİF AMAÇLI AKRİLİK KAPLAMALAR
Vesmaco firmasının patentli ürünü olan Durflex sistemleri özellikle tenis, basketbol, voleybol, hentbol, roller skating, futbol ve cok amaclı spor zeminleri için özel olarak tasarlanmıştır. Durflex akrilik sistemleri ile kaplanmış zeminler ITF ve CERS belgelerine sahip olur.

TENFLEX GENEL AMAÇLI DAYANIKLI AKRİLİK KAPLAMALAR
Yine Vesmaco'nun patentli ürünü olan Tenflex akrilik zemin kaplama sistemleri, özellikle bisiklet yolları, koşu yolları, otoparklar, petrol istasyonları, alısveris merkezleri, havalimanı yükleme alanları, yollar ve helikopter pistleri icin formüle edilmistir.

Tenflex sistemleri ile kaplanan yüzeyler dış hava koşullarına, aşırı ısı farklılıklarına, tozumaya, yağlara ve kimyasallara son derece dayanıklı, kaydırmaz ve estetik olmasının yanısıra yol çizgileri, grafikler, reklam logoları ile muhtelif çalışmalar için ideal akrilik zemin kaplamalarıdır.

Tenflex sistemlerinin uygunluğu, kaydırmazlığı ve kimyasallara dayanımı ANAS - İtalyan yol inşa bakım ve onarım kurumu tarafından test edilerek belgelendirilmiştir.

Sistemler 40 yıldır, mükemmellik ve dayanıklılık konusunda Avrupada ve dünyanın çeşitli ülkelerinde oldukça iyi bir üne sahiptir. İtalyanın yanısıra Avusturya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Polonya, İspanya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Çin, Küba, Malta, Rusya, Şeysel Adaları, Güney Afrika, Tunus ve Türkiye'de birçok zemine başarıyla uygulanmış, yüksek kalitesi binlerce sportif ve sivil zeminde test edilmiştir. Bu yüksek kalite, partnerimiz ve müşterilerimizle uzun süreli bir birliktelik sağlamaktadır.


Spor Sahaları Alt ve Üst Yapı İnşaatı
Spor Sahaları Akrilik Kaplamaları
Spor Sahaları Tartan Kaplamaları
Spor Sahaları Sentetik Çim Kaplamaları
Kapalı Spor Salonları Zemin Kaplamaları
Epoxy Endüstriyel Zemin Kaplamaları
Outdoor Fitness Ekipmanları ve Çocuk Oyun Grupları

© DETA SPORTİF YAPI Tüm Hakları Saklıdır. Son günceleme: 08.07.2012