HAKKIMIZDA

2003 yılında GÜNEY SPORTİF YAPI ismiyle kurulan şirketimiz, 2007 yılında, yurtdışı bağlantılı taahhüt şirketimiz DETA ULUSLARARASI İNŞAAT LTD. ŞTİ. ile partner olarak isim değişikliğine gitmiş ve DETA SPORTİF YAPI adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Deneyimli yönetici kadromuz, özellikle spor sahaları ve endüstriyel zemin kaplamalarında uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerimizin hizmetindedir.

Alt yapısı çevre çiti ve aydınlatmaları ve zemin kaplamaları ile anahtar teslimi açık ve kapalı spor yapıları kuran firmamız, Spor sahaları tartan zemin kaplamalarında dünyanın lider firmalarıyla çalışmakta, Yurtdışı IAAF belgeli surveyorleri ile atletizm pistlerine IAAF onay belgesi verebilmektedir. Konuyla ilgili her türlü ekipman ihtiyacınızı da bulabileceğimiz şirketimiz ;deneyimli teknisyenleri ve çağdaş makina parkıyla da Türkiyenin sayılı firmaları arasındadır.

Sentetik çim futbol sahası yapımında; yerli ve yabancı halı firmaları ile çalışan firmamız 100'den fazla futbol ve tenis sahası üreterek, bu konuda da sektörün önce gelen firmaları arasında yer almaktadır.
Türkiye'nin en büyük sentetik çim futbol sahası (11.000 m²) İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Cebeci Spor Kompleksi bünyesinde, firmamız tarafından yapılmıştır.

DETA SPORTİF YAPI ürün sistemlerinde ; yeni projelerinizden, fonksiyonunu yitirmiş yüzey kaplamalarınıza, özel boya ve verniklerden, spor ekipmanlarına kadar her konuda ekonomik ve ihtiyacınıza uygun anahtar teslimi çözümler bulacaksınız.

Spor Sahaları Alt ve Üst Yapı İnşaatı
Spor Sahaları Akrilik Kaplamaları
Spor Sahaları Tartan Kaplamaları
Spor Sahaları Sentetik Çim Kaplamaları
Kapalı Spor Salonları Zemin Kaplamaları
Epoxy Endüstriyel Zemin Kaplamaları
Outdoor Fitness Ekipmanları ve Çocuk Oyun Grupları

© DETA SPORTİF YAPI Tüm Hakları Saklıdır. Son günceleme: 08.07.2012